Menu
*
Laurens

Nieuws

Op deze pagina leest u het laatste nieuws van BuurtPas. Bijvoorbeeld handige informatie, de nieuwste aanbiedingen, nieuwe samenwerkingen of gewoon een gezellig bericht!
Wilt u automatisch het nieuws in uw mailbox ontvangen? Schrijf u dan in voor onze maandelijkse nieuwsbrief.
Klanttevredenheidsonderzoek 2018 en verrassingspakketten
Klanttevredenheidsonderzoek 2018 en verrassingspakketten
Eind 2018 heeft de BuurtPas een klanttevredenheidsonderzoek gedaan onder haar leden en met de resultaten zijn we erg blij en willen we iedereen bedanken die heeft meegedaan. Inmiddels hebben de vijf winnaars van het verrassingspakket hun geschenkjes met enthousiasme ontvangen en willen we nogmaals de partners bedanken die hieraan hebben bijgedragen.

De BuurtPas wordt beoordeeld met gemiddeld een 8, wat onze leden als erg tevreden kenmerkt. De diensten en producten die gebruikt worden, worden hoog beoordeeld van 7 tot 9. Met de BuurtPas bieden we volgens onze leden een compleet assortiment aan producten en diensten om langer zelfstandig thuis te kunnen wonen.

Met de belangrijkste aandachtspunten gaan we hard aan de slag door onze leden nog beter te informeren over wat er allemaal mogelijk is met de BuurtPas!

« Terug naar de zoekresultaten